Staking 15 maart

13-02-2019
De Algemene Onderwijsbond gaat samen met FNV Onderwijs en Onderzoek actie voeren in de week van 11 maart voor meer investeringen in het onderwijs. De bonden roepen leden uit alle onderwijssectoren op om mee te doen. De week wordt afgesloten met een landelijke onderwijsstaking op 15 maart op het Malieveld in Den Haag.

Omdat staken een individueel recht is, hebben wij de afgelopen weken de stakingsbereidheid in kaart gebracht. Nog niet alle leraren hebben deze intentie uitgesproken, maar we zien dat een flink aantal leraren van onze school zal gaan staken op 15 maart. We zijn nu met elkaar in gesprek over welke gevolgen dit zal hebben voor onze school. We vragen u alvast om rekening te houden met de mogelijkheid dat er deze dag geen onderwijs gegeven zal worden. 

Contactinformatie

Neem contact op