Vacatures en schoolpromotie

17-06-2019
MR bericht over delen via sociale media
Beste ouder en/of verzorger,

Recent heb je op het ouderportaal kunnen lezen hoe het lerarentekort ook onze school raakt. De MR wordt door de directie goed bijgepraat over de uitdagingen waarvoor ze staan en wij proberen daarin zo goed mogelijk mee te denken en te helpen.
In de afgelopen MR-vergadering hebben we met de schooldirectie gesproken over het inzetten van sociale media en de kracht daarvan. Voor degene die het nog niet weten: onze school deelt regelmatig berichten via Facebook en LinkedIn. Deze kanalen worden ook gebruikt om een vacature kenbaar te maken of om onze school te promoten. Hoe meer deze berichten worden gedeeld, hoe groter de kans dat die berichten gelezen worden door potentiële nieuwe leerkrachten. Wij willen daarom je hulp vragen door berichten over vacatures en schoolpromotie te delen in je eigen netwerk.

Onderstaand vinden jullie de relevante links. 
LinkedIn:
https://www.linkedin.com/company/montessorischool-leidschenveen/

Facebook:
https://www.facebook.com/Montessorischool-Leidschenveen-707803172922270/

Heb je hier vragen over stel ze gerust via mr@mslv.nl
 
Bedankt en met vriendelijke groet,
De medezeggenschapsraad.
 

Contactinformatie

Neem contact op